Terroriakt Usa-s

Autor: Peeter Tammela
Kuupäev: 2001-09-12 08:49:20


11. september 2001

Juhtus see, mida paljud kartsid. Juhtus üks osa inimkonna saatusest, juhtus märguanne...

Hea - nii Ameerika kui Venemaa asuvad lõpuks ometi ühiste jõupingutustega võitlema rahvusvahelise terrorismiga. Mida on sõnades juba sadu kordi tehtud. Ma ei arva, et Venemaa tunneb kahjurõõmu, kindlasti mitte, sest vene hing on oma olemuselt siiras. Sest tõesti, nagu Putin ütles, Venemaa teab, mis on terrorism. Kuid siiski on teadmine sellest, et maailma võimsama riigi pilvelõhkujaid on võimalik niita kui vikatiga, teatud mõttes hingekosutav (kuigi seda välja ei öelda). Aga seda hirmutavam - kui juba NEMAD ei suuda sellele vastu seista, siis mis veel MEIE? Halb - ....:(

See selleks. Ok, läks jutt veidi targutavaks, aga päev oli ju selline. Eks me kõik ole inimesed ja omame empaatiavõimet, elame sisse võõrastesse olukordadesse, vaatame uudiseid, mõtleme tulevikule. Oleme inimesed. Omas ajas, omas sajandis, omas päevas. Ja me ei tea, palju meie maailm veel olemas on...

Seega - maailma vapustas eile äärmuslik fanatism. Fanatism, mida on raske uskuda neil, kes naudivad päevast päeva stabiilse heaoluühiskonna hüvesid. Kes sõidavad liftidega üles alla, ja kellede poolt kokkuostetud aktsiad liiguvad umbes samamoodi.... Paraku pole maailm vaid USA ega ka mitte Euroopa. Isegi Venemaa mitte. Maailm on kirev, maailm ulatub aeg-ajalt oma lõppu välja, maailm on mitmekesine... Maailma võib hävitada üks juhuslik asteroid (füüsilisel kujul), samuti võib maailma saatuse määrata üks PÄEV.

Nüüd kirjeldaks seda PÄEVA astroloogilisest vaatepunktist. Nagu mu sõber Abhi juba jõudis näitlikult edasi anda, on päev Ameerika kui riigi jaoks tõesti kehv. Samas on olnud USA jaoks veelgi hullemaid seise. Astroloogia pole saatus, see on soodumus, see on tõenäosus, see on fookus - mis vahel võib ka laiali valguda. Ja vahel võib muutuda jubedaks, hävitavaks jõuks....
Astroloogias toimib põhimõte, et kõik, mis ALGAB mingil hetkel - kas siis inimelu, äritehing või sõda, saab kaasa selle kvaliteedi, mis selle algamise hetkel domineeris. Muide, astroloogiat kõrvale jättes - mis tunne oli neil vastsündinutel, kes sündisid New-Yorgis, ütleme, kell 10 kohaliku aja järgi?

Asja juurde.

Point on selles, et terrorirünnaku kaart (kell 8.50 New-York) näitab, et kõigel sellel on äärmiselt laiaulatuslikud tagajärjed. Maailma jaoks. USA roll on siin suht pisike. Pigem annab tooni Venemaa. Toon välja mõned sümboolsed detailid, mis on äärmiselt olulised - mis näitavad, et kõik, mis nüüd alguse saab, mida ette võetakse, saab omama nn "saatanlikke" tagajärgi. Iseküsimus muidugi, mida keegi selle all mõtleb ja kuidas seda tõlgendab. Küsimus on nii või teisiti kollektiivses alateadvuses, kollektiivses hooguvõtvas patus või mingis muus sarnases süsteemis, mis SELLE PÄEVA (11.09.2000) kaudu üritab end elule upitada.

Jätan siinkohal kõrvale klassika, võtan luubi alla asteroidid kui sümbolid.Kes tahab ise asjaosaline olla, siis palun- http://jonathanclarkdunn.com/astro/asteroids.cgi?submit=action::positions1

Päike ühenduses Luciferiga - me vist kõik teame, kes oli Lucifer ehk Saatan, langenud ingel?

Veenus ühenduses Leviathaniga - Piiblis toodud kui Saatana võrdkuju

Marss ühenduses Osirisega - Egiptuse surmajumal.

Üldiselt need asteroidid ei satu kuigi tihti KOLME põhiplaneediga korraga ühendusse. Kuigi asteroide on ligi 20.000, on neist mütoloogiaga ja veelvähem saatanlikkusega, seotud veelgi vähem. Nii et tundub, et siin on tegemist millegi enamaga kui lihtsalt juhus... Oleks hea saada infi mütoloogia uurijate käest, millised surma-, hävingu ja muud jumalused veel olemas on (NB!,et oleksid olemas ka vastavanimelised asteroidid).

Seega tundub antud ajahetk olevat väga tähtis. Mitte Ameerika, vaid kogu maailma jaoks. See, mis nüüd algab, on saatanlik hetk, kus vallanduvad Luciferi energiad, kus Osiris niidab oma ohvreid, kus Leviatan irvitab maailma üle...
Kui nüüd veidi tõsisemalt rääkida, siis asi on naljast ja irvest kaugel. Kui keegi just ei taha surra irve näol (must huumor aitab alati...:) See, mida USA nüüd ette võtab, loob uue maailmatasakaalu (kahjuks tema enda kahjuks) Kahjuks on USA juba alustanud Afganistaanis operatsiooni, loodame kõigest hingest, et seal on NEED, KES SEDA VÄÄRT ON! Vastasel korral muutub ründaja ise rünnatavaks - seda nii heas kui ka halvas mõttes.

Pean siinkohal lõpetama.

P.T

Selle artikli kohta on 13 kommentaari!

....................................................................................................................
mõtlik 2001-09-15 22:47:49

Hetkel asteroidide paigutus selline (läksin artiklis toodud aadressile):

Sun 23 Neitsi 2'
Lucifer 23 Neitsi 10'
Russia 25 Neitsi 17'
Transylvania 26 Neitsi 25'
Arabia 26 Neitsi 40'

Läheb madinaks? Muide, kas seal transilvaanias mitte Dracula ei elanud? Seega ka Dracula käsi mängus? Äkki tema ongi Osama Bin Laden?

....................................................................................................................
Abhi 2001-09-16 16:27:25

Küsid veel mütoloogilisi asteroide. Saad!

Üks asteroide, mis mind alati huvitanud on, kuid mida ma kunagi uurinud ei ole on PANDORA (Nr. 55).

Pandora oli Kreeka mütoloogias esimene naine maal. Hephaestus lõi ta Zeusi korraldusel veest ja maast (naiselikud elemendid erinevalt tulest ja õhust). Jumalad kinkisid talle palju andeid - Aphrodite andis talle ilu, Apollo musikaalsuse, Hermes veenmisvõime jne. Sellest tuleb ka tema nimi, mis tähendab "kõiki andeid (talente) omav".

Oluline on aga see, et Pandoral oli laegas, mida ta kunagi avada ei tohtinud. Olles aga loomupäraselt uudishimulik, avas Pandora laeka siiski ning kogu kurjus, mis laekas peitus, pääses sealt maailma. Tal õnnestus siiski laegas uuesti sulgeda, kuid ainus, mis laeka põhja oli jäänud, oli Lootus.

http://www.pantheon.org/articles/p/pandora.html

Praeguse tsivilisatsiooni jaoks peaks see asteroid väga oluline olema sest nõndanimetatud teadlased topivad kah nina igale poole, nagu näiteks geneetika, ning MITTE KEEGI ei tea, mis sellest kõigest ükskord välja tuleb.

Aga tagasi astroloogia juurde. 11. septembril, 8:45 New Yorkis, asus Pandora kesktaevas.

Pandora 18° Vähk 18'
MC 16° Vähk 27'

Hästi vaikselt ütlen ka seda, et asteroid Vaticana (Nr. 416) asus sel hetkel 14° Vähis.

....................................................................................................................
Abhi 2001-09-16 17:06:04

heh! Asteroid Osamu (Nr. 11930) sobib kenasti Osama bin Ladenit tähistama. Ajaloolisel hetkel 11. septembril, 2001 8:45, New Yorkis, oli mehike end sisse võtnud Ascendendi pääl. 8°34' Kaaludes.

....................................................................................................................
P.T 2001-09-16 18:52:32

Leidsin eile ka Osamu üles - ja mis selgub? Lisaks sellele, et Osamu oli NY katastroofihetkel äsja tõusnud, asub mainitud asteroid Osama bin Ladeni sünnikaardis ühenduses asteroidiga “Arabia”! Bin Ladeni sünniaja kohta on mitmeid versioone, siiski tundub kõige paremini klappivat 10.märts 1957. Kellaaega muidugi ei tea, pole ka viitsinud tema sünnikaarti “kruttida” - ei tunne õnneks meest isiklikult..:) Sest see pilt, mida temast maalitakse, on ju äärmiselt infovaene. Ja eks tüüp ise hoolitseb selle eest, et temast mingit infi kusagile ei lekiks - ka astroloogilist infot. Või siis levitab teadlikult valeandmeid.
Üldine Bin Ladeni kosmogramm (ilma kellaajata) viitab salakavalusele ja suletusele. Merkuuri-Veenuse ühenduse kvadraat Saturniga näitab suuri sisepingeid, võimalikke suhtlemisraskusi, sisemisi komplekse. Nii suhteid kui huvisid on sellisel inimesel tavaliselt vähe, see eest olemasolevad on tugevad ja püsivad. Seis soosib fanatismi, eraklust, vähenõudlikkust mugavuse suhtes.
Samas annab tugev Marsi asend Sõnnis (trigoon Jupiteriga, kvadraat Pluutoga - nb!, ühenduses asteroidiga “America”) suure energia ja sõjakuse. Nii et võimetus armastada viib totaalse vihkamiseni.

....................................................................................................................
lsd 2001-09-26 02:46:02

asteroidide koordinaadid igas väljaandes erinevad. Millega tõestate et koordinaadid need kõige täpsemad on? Minu andmetel oli Lucifer oma 2 kraadi Päikesest mööda!!!

....................................................................................................................
Abhi 2001-09-26 09:11:22

lsd,

Lucifer asub tõesti Päikesest 2°45' eespool, kuid see on piisav, et aspekti konjunktsiooniks lugeda. Täiskuu, mida me kõik näinud oleme on ju kah äraseletatult Päikese ja Kuu opositsioon ja keegi ei räägi, et täiskuu kestab 3 tundi vms. Ikka terve ööpäeva kestab ja kõrvalekalle täpsest opositsioonist läheb selle ajaga kuni 12 kraadini.

....................................................................................................................
Pets 2001-11-03 01:41:08

Bla Bla Bla mis sitta te siin ajate? Tra Abbhi su munad asuvad sust 2°45' eemal, kuid see on piisav et pidada sind vastikuks seaks

....................................................................................................................
Valor 2001-11-13 01:58:32

Asteroidid, mida võiks USA terroriakti puhuk arvestada ja vaadata.
Kreeka mütoloogiast.
111 Ate 4,18a. -hullumeelsuse jumalanna, omab võimu teostada hullumeelseid tegusid-arhetüüp Marss.
681 Gorgo 5.49a. -ootamatust stressist, hirmust tekkinud paralüüs, kivinemine -arhetüüp-Skorpion.
114 Kassandra 4,37a. -saatus, võimetus läheneva ohtude puhul seda muuta, ettemääratus-arh. Kaljukits.
97 Klotho 4,36a. -saatus, kui elusündmuste järjepidevuse reegel-arh.-Kaljukits.
149 Medusa 3,21a. -alateadvustamata õudus, stiihiline hirm, mis kutsub esile hirmuäratavad illusioonid, samas aitab ära hoida ohtusid--arh.Skorpion.
638 Moira 4,52a. Üks kolmest saatuse jumalannast.Ettemääratuse teadvustamine ja oma koha leidmine inimete seas-arh.-Kaljukits.
128 Nemesis 4,56a. -kättemaksu jumalanna-kättemaksu, kättejõudva karistuse,kaitseorganite ja järelvalve esindaja-arh.Neitsi.
889 Erynia 3,83a. Otsetähendus- needus. Karistus eksimuste eest, jälitus-arh.Skorpion.

Trooja mütoloogia.

4138 Kalchas 11,89a. -ennustamise praktiline kasutamine ja täideviimine-arh.Saturn Kaksikutes.
5283 Pyrrhus 11,86a. -võit, mis saavutatud julmade, karmide vahenditega-arh.-Marss.
4708 Polydoros 12,20a. -tõe paljastaja, midagi ei kao, kõik saladuslik tuleb alati välja-arh.Skorpion.

Kentaurid.

8405 Euytion 76,75a.-terroriaktid, mis viivad sõjani-arh.Skorpion.

Rooma mütoloogiast.

2025 Nortia 5,65a. vältimatu saatus-arh.Saturn.

Egiptuse mütoloogiast.
924 Horus 3,58a. -õigluse teostamine jõuga, seaduse triumf ( kättemaks kui õigluse stiimul)-arh.Ambur.

Veel 3 asteroidi USA sündmustega seoses.
3854 Georg 2,60a. -USA presidendi eesnimi.
1206 Numerowia 4,85a. -seotud numeroloogiaga.
1589 Fanatika 3,76a. -fanatism,astroloogias aga jäik poliitiline kurss.

....................................................................................................................
Seth 2002-01-03 18:01:31

Aga kus oli sel ajal Seth?

....................................................................................................................
kairi 2002-09-07 12:26:36

minu arvates on see lihtsalt kohutav, ma kardan, et minu majasse põrutab ka varsti mingi reaktiiv lennuk sisse. lihtsalt jube!!


ma kardan

....................................................................................................................
1-10 11-13

Nimi
E-mail