Asteroidid terroriaktis

Autor: Abhirama
Kuupäev: 2001-09-23 22:53:00


ASTEROIDID TERRORIAKTISAsteroidid on pisikesed taevakehad, mis peamiselt Marsi ja Jupiteri orbiitide vahel tiirlevad. Klassikaline astroloogia ei arvesta asteroidide asendeid horoskoopides, kuid viimaste aastakümnete uuringud näitavad, et nende osalust ei maksaks alahinnata. Astroloogia ei põhine ju taevakehade omavahelistel füüsikalistel mõjudel. 40 astronoomilise ühiku kaugusel asuva tillukese Pluto roll horoskoobis ei ole väiksem tohutult suure Päikese rollist, mis vaid 1 astronoomilise ühiku kaugusel asub. Järgnev artikkel valgustabki 11. Septembril, 2001 USA-s juhtunu tagamaid asteroidide vahendusel.USA HOROSKOOP
vaata horoskoopi


Kahtlemata tuleb sellise terroriakti uurimisel, mis hävitas ühe Ameerika Ühendriikide sümboli ning haavas kaitseministeeriumit, vaadata USA horoskoopi. Lähtun oma arvutustes horoskoobist, mis sai alguse 4. Juulil 1776, kell 17:10 Philadelphias. See on üks populaarsemaid versioone USA horoskoobist ning uuritavad sündmused tõestavad selle paikapidavust veelkord.


Ascendent ehk tõusukraad jääb selles horoskoobis 12° 21' Amburi märki. Tähelepanuväärsel terroriakti hetkel oli surma ja sõdade planeet Pluto aga 12° 38' Amburi märgis, mis annab kõrvalekaldeks täpsest ühendusest ainult 17 minutit! Kogu maailma astroloogid on vähemalt viimased kümme aastat aktiivselt oodanud päeva, mil Pluto USA ascendendile jõuab ning nüüd oleme me selle siis ära näinud. Usun, et see on hea tõendus sellest, et Ameerika astroloogidel on tõesti õnnestunud oma riigi sünnihetk täpselt välja selgitada.


Märkimisväärne on asjaolu, et asteroid Arabia (# 1157) ja Uraan on selles horoskoobis ühenduses. Orb on kõigest 38 minutit! Uraan valitseb astroloogias üllatusi, ootamatusi, katastroofe ja huvitaval kombel ka lennukeid. Täna arvab kogu maailm, et ühe suurima üllatuse taga, mis iial Ameerika Ühendriikidele tehtud, on Araabiamaad.PENTAGONI HOROSKOOP
vaata horoskoopiNii nagu riikidegagi, on ka ehitiste puhul mitmeid võimalusi horoskoobi arvutamiseks. Lähtepunktiks võib pidada vundamendi kaevamise algust, nurgakivi panekut või lindi läbilõikamist. www.on-this-day-com väidab, et Pentagoni vundamenti hakati kaevama 11. Septembril, 1941. Kas pole tuttav kuupäev? Kahjuks ei ole ma sellele kuupäevale teistest allikatest kinnitust leidnud, kuid sellele päevale tehtud horoskoop väärib uurimist. Sellele, et tegemist on sõjalise organisatsiooniga, viitab Marsi asend Jäära märgis. Ka Päikese ja Jupiteri kvadratuur lubab oletada, et tegemist on ühe osaga USA jõustruktuuridest. Asteroide vaadates läheb aga asi hoopis huvitavaks. Nimelt on lisaks mütoloogilisi nimesid kandvatele asteroididele ka palju lihtsurelike inimeste nimedega asteroide ja antud kontekstis on üheks huvipakkuvamaks astroid Powell (# 9739) On ju selle artikli kirjutamise ajal USA kaitseministriks Colin Powell. Osama bin Ladeni nimelist asteroidi veel (!) ei ole, kuid usun, et asteroid Osamu (# 11930) sobib piisavalt hästi teda sümboliseerima. Mainitud kaks asteroidi asuvad jutuks olevas horoskoobis TÄPSES ühenduses. Orb on ainult 3 minutit!


Kuid astroloogid kasutavad Pentagoni puhul ka teist horoskoopi, mille andmed ma sain www.astrodatabank.com -ist. Seal väidetakse Pentagoni sünniajaks olevat 29. Aprill, 1942, kell 10:30, Washington. Selles horoskoobis ootavad meid juba tuttavad asteroid Arabia (# 1157) ja Uraan, mis on omavehel ühenduses nagu USA horoskoobiski! Ma arvan, et ma ei eksi, kui ütlen, et ka Pentagoni tabas suurim üllatus selsamal mälestusväärsel 11. Septembril, 2001 aastal ning ikka neidsamu araablasi arvatakse selle taga olevat. Kuid see pole veel kõik - seesama asteroid Arabia (# 1157) on ühenduses meie teise tuttava - asteroid Powelliga (# 9739)! Orb on vaid 57 minutit. Astroloogiline tõekspidamine on, et horoskoobis ühenduses olevate taevakehade poolt valitsetavad eluvaldkonnad on horoskoobi omaniku elus samuti ühenduses. Näiteks võivad inimese horoskoobis olla ühenduses Kuu, mis valitseb kodu ja Saturn, mis valitseb tööd ja nii võibki inimene mõnel juhul teha tööd kodus. Pentagoni saatuses on seega kirjas, et seal, kus on Powell, on ka Araabia ja kui tuleb tegemist Araabiaga, siis ilmub välja ka Powell. Siinkohal on paslik meenutada 1991 aastal toimunud Lahesõda, kus Colin Powell oli vägede ülemjuhatajaks.COLIN POWELLI HOROSKOOP
vaata horoskoopiEi ole midagi loomulikumat, kui asuda nüüd Colin Powelli horoskoopi uurima. Kahjuks pean tunnistama, et mulle ei ole teada Colin Powelli TÄPNE horoskoop, kuid U.S. Department of State teatab lahkelt, et ta on sündinud New York Citys, 5 Aprillil, 1937 aastal. Lugeja arvatavasti teab juba mida oodata. Tõesti - asteroidid Arabia (# 1157) ja Powell (# 9739) olid ühenduses ka sellel päeval. Orb jälle ainult 57 minutit. Samuti on ühenduses asteroidid America (# 916) ja Osamu (# 11930).
WORLD TRADE CENTERI HOROSKOOP
esimene horoskoop teine horoskoopJällegi on meil horoskoobi tegemiseks mitu võimalust. Pilvelõhkujate muuseum annab vundamendi kaevamise algushetkeks 5. Augusti, 1966 aastal ning lindi läbilõikamise päevaks 4. Aprilli, 1973 aastal. Sama kinnitab ka Yahoo.


Esimese variandi puhul on asteroidid Lucifer (# 1930) ja Arabia (# 1157) ühenduses Päikesega. Oluline on siinkohal märgata, et vundamendi kaevamist alustati 5. Augustil ehk samal kuupäeval, mil toimus Saturni ja Pluto opositsioon 2001 aastal. Sellest järeldub, et nende planeetide peaaegu täpne opositsioon esineb ka World Trade Centeri solaarhoroskoobis! Kahjuks ei tea me, mis kell alustati vundamendi kaevamist ning seega jääb ka saladusse selle hävitava olemusega opositsiooni asend horoskoobi majades. World Trade Centeri viimasel sünnipäeval oli Saturn lisaks Plutole opositsioonis ka Marsiga, mis lisab veelgi värvi juhtunud sündmustele. Ka Uraan ja Kuu, mida peetakse üheks plahvatusohtlikumaks kombinatsiooniks, olid sel päeval ühenduses.


Horoskoobi toimimist tõestab veel ühe plahvatusohtliku seisu olemasolu. Nimelt olid Uraan ja Pluto sel päeval, kui vundamenti kaevama hakati, omavahel ühenduses Neitsi 17 kraadis. Terrorirünnaku päeval olid aga nii transiitne, kui ka progressiivne Päike jõudnud täpselt sinnasamasse. Lisaks Päikesele asus seal ka asteroid Lucifer (# 1930). Pole siis ime kui inimesed hiljem maja seinale tekkinud Saatana kujutist nägid.


Lindi läbilõikamise päeval aga olid ühenduses asteroidid America (# 916) ja Lucifer (# 1930).
Mõtlemisainet pakub ka fakt, et Plutoga olid ühenduses asteroidid Russia (# 232) ja Arabia (# 1157).TERRORIRÜNNAK 11 SEPTEMBRIL, 2001
vaata horoskoopiUSA seismograafiajaamade abiga on astroloogidele teada esimese lennuki ja World Trade Centeri põhjatorni täpne kokkupõrkehetk kell 8:46:32.
Sel hetkel olid Päikesega ühenduses asteroidid Lucifer (# 1930), Russia (# 232) ja Arabia (# 1157). Asteroid Osamu (# 11930) tõusis pisut enne rünnakut, asteroid America (# 916) aga mõned minutid peale rünnakut, märkides sellega ära hetke, mil kogu maailm uudisest teada sai. Sama skeem toimus 28. septembril, 1994 aastal, kui uppus parvlaev Estonia. Ka siis tõusis asteroid Estonia (# 1541) koos Päikesega mõned tunnid peale katastroofi, ehk sel hetkel, kui uudis jõudis kogu maailma teadvusesse. Huvipakkuv on fakt, asteroid Europa (# 52) oli terrorirünnaku hetkel ühenduses Plutoga. Orb vaid 40 minutit. Tähelepanelik uudistejälgija märkas ehk, et üheks esimeseks rühmituseks, kes võttis endale vastutuse terrorirünnaku eest, oli grupp jaapanlasi, kes nimetasid seda kättemaksuks USA-le Jaapani ründamise eest II maailmasõja päevil. Seda sümboliseerib ka asteroidide America (# 926) ja Tokio (# 498) täpne opositsioon sündmuse ajal. Orbiks oli vaid 11 minutit. Sümboolne on ka asteroid Pandora (# 55) asend täpselt zeniidis. Pandora oli naine Kreeka mütoloogias, kellel oli üks salapärane kast, mida tal oli rangelt keelatud avada. Pandora avas selle kasti siiski ning seal peitunud kurjus pääses maailma. Kui Pandora taipas, mida oli teinud ning kasti uuesti kinni surus, oli selle põhja jäänud ainult Lootus. See on ka kõik mis on jäänud meile peale uue - terroriajastu võtmesündmust.Selle artikli kohta on 22 kommentaari!

....................................................................................................................
me 2001-09-28 14:29:10

BULLSHIT, FUCKIN` BULLSHIT.
Häbi pole siukest ila avaldada?

....................................................................................................................
Naks 2001-09-29 14:01:07

No minge tõesti p----e oma lolli jutuga!

....................................................................................................................
Abhi 2001-10-16 13:48:03

Härrased! Ma märkasin praegu, et on ka olemas asteroid Siberia (#1094). Usun, et see peaks piisavalt hästi sobima siberi katku sümboliseerima.
Ajaloolisel 11. Septembril, kell 8:46 oli ta täpses ühenduses Uraaniga! Orb vaid 47'. Nagu juba artikliski mainisin, peaks asteroidi ühendus Uraaniga tooma selle asteroidi poolt valitsetavad mõisted eriti üllatuslikel viisidel päevakorda. Nüüd on see siis käes - siberi katk!
USA horoskoobis on ta trigoonis Uraani ja Arabiaga ning kvadratuuris Veenuse, Jupiteri ning Russiaga. Osama bin Ladeni horoskoobis on ta ühenduses Päikesega (juhul kui too on ikka 10.märtsil 1957 sündinud).
Hetkel liiguvad nii Uraan kui Siberia retrograadselt, siiski omavahel ühenduses olles. Ma ei ole viitsinud arvutada aga arvan, et Neptunini Siberia seekord siiski ei jõua. Neptun on ju klassikaliselt epideemiatega seotud. Küll aga läheb Siberia ja Uraani ühendus ühel kenal päeval jälle täpseks. Jääme seda ootama!

....................................................................................................................
Ona Mano 2001-11-10 09:24:43

Läks täpseks, ja s.. ristikheinagi ei juhtunud! Aga jah, USA valitsus tõmbles sel hetkel kõvasti. nagu kartes võimalikku katastroofi - sillad, villad, kallid tohotillaed jne... Pealegi oli sel hetkel asteroid America ühenduses Päikesega...

Aga rõuged? No need tulevad nii või teisiti, ei aita siin ei astroloogia ega USA sõjaline võimsus...

....................................................................................................................
Vaatleja 2001-11-12 18:58:44

Muide, seda tänast lennuõnnetust NY-s mõjutas tugevasti Asmodeus! Uurige ise välja, mis tegelane see on!

....................................................................................................................
Vaatlejale 2001-11-13 02:13:36

Et rõuged sind võtku!

....................................................................................................................
Luusiv Veer 2001-11-13 22:59:01

Mis kuradi Asmodeus? Ikka Lutsifeer, vana saadan sihuke!

....................................................................................................................
astroloog 2001-11-14 00:11:27

Järgmise nädala jooksul kukub veel vähemalt üks lennuk alla. Tegelikult püsib lennuõnnetuste oht kuni umbes 6.detsembrini! 26-27. novembril võib ka üht-teist huvitavat juhtuda. Pealtnägemiseni!

....................................................................................................................
astroloog 2001-11-14 00:16:07

ja 21-22. november on ka hullumeelne aeg!

....................................................................................................................
astroloog 2001-11-21 01:36:10

Venemaal kukkuski eile lennuk alla, õnneks oli ohvreid vähe... Selles mõttes pole ennustamisest tõesti mingit kasu, sest ära hoida neid õnnetusi ei saa. Võib muidugi filosofeerida multidimensionaalsete reaalsuste üle, või selle üle, et ennustuse tegemine toobki õnnetuse kaela... Samas, just tehtud ennustus võib sündmuse ka ära hoida, kuna see muudab energeetiliselt tulevikku...

....................................................................................................................
1-10 11-20 21-22

Nimi
E-mail