Siim Kallase valitsus

Autor: Indrek Pajuste
Kuupäev: 2002-02-11 10:21:03


Järgnev on autori tagasihoidlik versioon Eesti Vabariigi homsest päevast. Abiks on talle olnud taevas liikuvad planeedid kui maapealse elu sümboliseerijad.
Tegelik homne kujuneb lisaks igaühe otsustest ja tegudest lähtuvalt.


Astroloogilisi sünnikaarte koostatakse nii inimeste, kui ka ettevõtete, riikide ja sündmuste kohta. Kõige olulisemat teavet kannab sündmuse alghetk. Inimese puhul arvestatakse tema sünniaega, riikide puhul näiteks iseseisvusdeklaratsiooni allakirjutamise aega.

Pärast viimaseid presidendivalimisi tegi mind murelikuks asjaolu, et uus riigipea Arnold Rüütel on peaminister Mart Laariga ühest tähemärgist -- Sõnnist. See võib osutuda riigile kas suurepäraseks või vastupidi väga ohtlikuks. Majanduses nimetakse seda riskide koondumiseks. Teatavasti liiguvad nii planeet Uraan kui Neptun Veevalajas ja annavad pingelisi seise Sõnni märki. Kui riigi peaminister ja president samaaegselt ebasoodsasse olukorda satuvad, toob see riigile vaid suuri ebameeldivusi.

Siim Kallase juhitav valitsus astus ametisse 28.jaanuaril kell 15.05 Tallinnas.
Peaminister on sündinud Kaalude märgis. Nüüd on riske hajutatud. Uraan ja Neptun liiguvad Kaalude märgi e. Kallase suhtes soodsalt. Uus valitsusliit koosneb Reformi- ja Keskerakonnast. Arvestada tuleb ka Edgar Savisaare isikuga, vaatamata sellele, et ta ise otseselt valitsusse ei kuulu.
Edgar Savisaare sünni-Päike asub Kaksikutes, täpses trigoonis (soodsas seisus) Kallase Päikesega. Uue valitsuse sünnikaardis on Päike täpses trigoonis mõlema mehe Päikesega! (vt. valitsuse horoskoopi) Seega peaksid valitsuse erinevad pooled hästi sobima. Kuna aga Kallase Päike asub allpool horisonti ja Edgari oma üleval pool, siis avalikkuse ees näeme ikka rohkem Edgarit. Siim üritab tegutseda rohkem "kloostri taga metsas". Nii Siimu kui ka valitsuse sünnikaardis on tugev Skorpioni märk (ja planeet Pluuto),mis on seotud varjatud tegutsemise ja suurte rahadega. Seda, et need teemad on "jõukohased" valitsusliidu mõlemale juhile, teame juba nende eelnenud tegudest.
Siim on olemuselt sarnane Venemaa presidendi Putiniga, kes on samuti Kaalud (ainult et neli aastat noorem) ja täiendavate Skorpioni omadustega.
Veel üks tähelepanek Edgar Savisaare kohta. Tema sünni-Päike on üsna täpses ühenduses valitsuse Saturniga. See on väga selge peaministri näitaja. Huvitav, kes siis saab olema tegelik pea…?

Kõige üldisemalt on uus valitsus reformimeelne ja üliaktiivne. Vaatamata lühikesele valitsusajale. Reformimeelsus tuleb Veevalaja märgist ja planeet Uraani asendist, aktiivsus planeet Marsist ja Jäära märgist. Haruldane nelja planeedi ühendus (Päike, Merkuur, Veenus ja Neptun) Veevalaja märgis, 8. maja tipus näitab et need omadused avalduvad kõige enam valdkondades, mis on seotud maksude, võlgade, kindlustus- ja kinnisvaratehingutega. Valitsus on väga sihikindel, leidlik ja paindumatu oma tegevuses. Eelpool nimetatud valdkondades juhtub mitmeid äärmuslikke olukordi lähema aasta jooksul . Suuri segadusi on oodata riigikassa täitumisel. Äärmused tähendavad, et oodata on üle- või alalaekumist. Pigem siiski viimast.

Nelja planeedi ühendus on pinges (opositsioonis) Kuuga,mis sümboliserib rahvast.
Toompeale on taaskord pensionäre oodata, samade loosungitega. Ainult , et seekord tuleb Edgaril kihutuskõnede asemel ennast kaitsta. Rahva pahameele kutsuvad esile kiiresti tõusvad toiduainete ja esmatarbekaupade hinnad. Valitsusel on aga võimalus ennast vabandada üldise ebastabiilse olukorraga maailmas.

Nelja planeedi ühendus on heas suhtes (trigoonis) planeet Saturniga, mis on kõrgema võimu sümboliks. Seega on nii meie kui paljude teiste riikide presidentidelt valitsusele oodata tugevat toetust.

Nelja planeedi ühendus on samuti heas aspektis (sekstiilis) Marsiga. See planeet on eelkõige politsei ja jõustruktuuride sümboliks. Valitsus võib toetuda paljuski nende abile. Märgid näitavad,et organiseeritud kuritegevus põimub üha enam seaduslku äriga. Huvitav on jälgida, milliste sündmustena avaldub Neptuni ühendus kolmele planeedile (Päike, Merkuur, Veenus). Neptun sümboliseerib looduslikult vett ja veekogusid. Ka illusioone ja segadusi, alkoholi, narkootikume, kaost, usku.
Nii nagu meri, ookean lahustab aja jooksul kaljupanga, siis samamoodi lahustavad alkohol ja narkootikumid inimese. Lahustab ka usk.
Riiklikul tasandil sümboliseerib Neptun raviasutusi - haiglaid, vanglaid,hullumajasid. Nendes asutustes püütakse kedagi või midagi ravida ja tehakse seda alati isoleerides inimene ühiskonnast.
Valitsusel tuleb nimetatud asutustega palju kokkupuudet. Neptuni sümbol näitab ka et selle valitsuse ajal võib riigis tulla haigla, vangla või hullumajaga sarnane olukord. Mis juhtub? Palju on veeõnnetusi ja äärmuslikke ilmastikunähtusi. Salaalkoholi joomisest tekkinud õnnetusi võib sel aastalgi oodata.
Valitsus võiks teha ühiskülastuse vanglasse või haiglasse. Reformid,mis nendes asutustes läbi viiakse, toovad küll rohkem segadust kui korda.
Kaos riigis süveneb. Narkomaania, mitmesugused epideemiad, kuritegevus ikka tasapisi kasvavad.

Väga tugevaks planeediks valitsuse sünnikaardis on Marss Jääras 10. Majas. Jääralikult püütakse lühikese ajaga võimalikult palju ära teha ja kindlustada oma võimupositsioone. Tehakse ettevalmistusi lähenevateks valimisteks ning pingutatakse heade kohtade nimel Brüsselis. Seetõttu tehakse järjest enam järeleandmisi euro-läbirääkimistel ja kiirustatakse Riigikogu tagant seadusemuudatuste vastuvõtmisel. Kiirustades võidakse teha palju vigu, mida märgatakse alles mõne aasta pärast. Aga siis on juba raske midagi parandada. Sellele viitabki Marsi ja Jupiteri pingeseis (kvadraat).

Planeet Uraan asub Veevalajas, 9.maja tipus ja tugevaid aspekte ei anna. Uraan sümboliseerib suuri reforme, revolutsioone ja ootamatuid olukordi.
Oodata on üllatavaid teateid välismaalt, pigem soodsaid Eesti riigile. Väliskaubanduses kasvab selgelt Venemaa osa. Paranema hakkavad Eesti -Vene suhted. Abi ja toetust võiks oodata ÜRO-lt ja Washingtonilt. Seevastu suhted Araabia maailmaga kannatavad ja moslemite tegevus mõistetakse "kooris" hukka. Üllatuslikult sõlmitakse ametlikud kontaktid mõne Aasia riigiga.
Siseriiklikult tahetakse reformida kohtusüsteemi, ülikoole ja kirikuid. Konkreetseid teod jäävad siiski tulevikku. Palju on kisa aga vähe villa!

Kindlasti jätkuvad hämarad kinnisvaratehingud. Nendega on silma paistnud kõik valitsused. Kes suuremal, kes vähemal määral. Praegusel koosseisul tundub selles suhtes rohkem potentsiaali olevat. Kindlasti tuuakse mõningad tehingud ka päevavalgele ja see põhjustab rahva seas palju pahameelt. Taaskord võib Toompeale rahulolematuid oodata.

Kõige pingelisemad ajad valitsusele sel aastal on Märtsi keskpaik, Mai lõpp, periood 10 Juunist-20 Juulini. Samuti Augusti lõpp, Septembri algus ja Oktoobri lõpp.

Kokkuvõtteks võib öelda, et maailmalõppu ei tule, päike paistab edasi, ja osooniaugud kasvavad endiselt. Riigivanker jätkab püsivalt veeremist- allamäge. Sealjuures suudab valitsus teha näo, et kõik on kontrolli all. Helge Euroliiduhommik on koitmas.

11. veebruaril, Maoaasta viimasel päeval.

Selle artikli kohta on 25 kommentaari!

....................................................................................................................
Kakajunn 2002-02-11 20:27:11

Haiged debiilid, muud teha ei ole kui neid kriksadulle jõllitada ja jube tähtsa näoga sihukest lehmapaska suust välja ajada? Rullige need horoskoobid kokku ja pistke endale p...e!

....................................................................................................................
Abhi 2002-02-12 09:18:28

Metanoolimürgituse kahtlus leidis kinnitust ühe Pärnu haiglasse toodud isiku suhtes, ülejäänud arstide vaatevälja jõudnud kuus juhtu võivad olla seotud salaviina surrogaadiga.

Esimese patsiendi osas, kes sattus haiglasse perearsti kaudu esmaspäeva hommikult kella 11 paiku, osutus analüüs positiivseks, st tegemist oli metanooliga. Patsient on 60aastane Audru vallast Pärnumaalt pärit Ilmar, teatas ETAle Pärnu politseiprefektuuri pressiesindaja Kaja Kukk.

Nii räägib Delfi:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=3050468

Ehk teiste sõnadega — Indrek, sa said pihta, öeldes:

...Palju on veeõnnetusi ja äärmuslikke ilmastikunähtusi. Salaalkoholi joomisest tekkinud õnnetusi võib sel aastalgi oodata...

Hea, et artikkel ennem avalikuks sai. Muidu saaks meid jälle tagantjärgi tarkuses süüdistada.

....................................................................................................................
ei ütle 2002-02-13 12:27:24

horoskoop.ee on tõeline värdjakarja lõbustus. no üldse pole midagi öelda. kloostri taga metsas - vaimukuse tipp. idioodid!

....................................................................................................................
Abhi 2002-02-13 12:39:53

Eelmine kommentaar tuli kirjastuse Ilmamaa arvutist. Intelligentsed inimesed, pole midagi öelda.

Kes veel reklaami soovib? Saate vist isegi aru mida selle saamiseks teha tuleb?

....................................................................................................................
Barbara 2002-02-15 16:36:58

Asjasse mittepuutumatu, aga....kahjuks ei leia siinsete tegijate meiliaadressi, muidu kirjutaks otse.
Küsimus: kui igal pool horoskoopides on 21. mai juba Sõnn, siis teil näitab see Kaksikuid. Miks? Kumma tähtkuju alla see päev siis ikkagi jääb. Minu mees on sündinud 21. mai lõunal kell 14.15 ja nii Sõnn kui üldse olla saab. Mida peaks siis uskuma, jääb mulje, et teie horoskoobid valetavad.

....................................................................................................................
Abhi 2002-02-15 16:42:44

See sõltub aastast. Mõnikord on Sõnn, mõnikord Kaksik. Liigaasta rikub asja ära. Kuna Te ei maininud mehe sünniaastat, siis ei saa täpsemalt vastata.

....................................................................................................................
Tegija 2002-02-15 17:02:59

Mitte kunagi ei maksa uskuda mingeid kalendri-kuupäevi, need kõiguvad +/- 1 päev kindlasti. Täpse horoskoobi väljaarvutamine toimub tänapäeval ikka arvuti abil, siis on igasugune inimlik viga välistatud. Meie astro-robot on väga täpne, põhinedes ühel maailmakuulsal freeware astroloogia-programmil.

....................................................................................................................
Valor 2002-02-16 23:30:38

Mulle artikkel meeldis!
Tahaks ``ei ütle``ja teistele temasugustele öelda järgmist.
Kui arvate, et siin debiilid, idioodid jne. oma arvamusi avaldavad, mis te siis siia üldse ronite "tarkpead", kas oma "kõrget" taset näitamas või....

....................................................................................................................
mina 2002-02-18 13:55:40

Kas keegi teaks kohta,kus saaks lasta sünnikaarti koos seletustega teha,ilma et selle eest ilmatut raha välja käima peaks.Olen väga omapärase saatusega inimene,oleks huvitav teada,mis sünnikaart selle peale kostab.Aga et raha pole ei saa ju kuskilt tellida ka.

....................................................................................................................
Abhi 2002-02-18 15:48:07

Kui inglise keel sobib, siis külasta järgnevaid linke:
http://www.astro.com
HTTP://www.zodiacal.com/chart.htm

vene keeles:
http://astrologer.ru/robo/index.cgi

Aga eks nad ole kõik arvuti poolt genereeritud ja seega mitte väga asjalikud. Kui sa tõesti väga omapärase saatusega inimene oled, siis oleks ma huvitatud sinu juhtumi oma andmebaasi lisama ja selle eest ka sulle üht-teist tasuta rääkima. Kui tahad siis kirjuta. Maili aadress on üleval, nime kõrval.

P.S. Kas horoskoop.ee -s tegid juba oma sünnikaardi?

....................................................................................................................
1-10 11-20 21-25

Nimi
E-mail