Ilvese horoskoop ennustas võitu!

Autor: Abhirama
Kuupäev: 2006-09-23 20:29:00


Siinkohal avaldan ma peaaegu täielikult kirja mille kirjutasin mitteavalikku Eesti astroloogide maililisti umbes üks kuu enne Ilvese valituks osutumist. Jätan avaldamata vaid need kohad, mis puudutasid Riigikogu valimisvoore ja samuti ühe näpuvea, kus kirjeldasin seisu mida tegelikult ei olnud. Ei suuda tagantjärgi välja mõelda mida ma seda kirjutades mõtlesin. Igatahes seda seisu ei ole. ;) Samuti kustutasin mitmest lausest mõned üksikud sõnad parema loetavuse huvides.

Käesolevat ei tohiks võtta kui ennustust, või kui püüdu näidata, et „Näe ma ju ennustasin”. Mina otsustasin seekord avalikku ennustust mitte teha ehkki ajakirjandus seda soovis, sest olin kindel, et seda oleks tõlgendatud valimispropagandana ja sellist kuulsust ma omale ei taha. Avalik ennustus ei oleks ka astroloogia mainet tõstnud ehkki ma loomulikult seda väga sooviksin, sest härra Mang oli siin juba avaldanud oma ennustuse, et presidendi „seisud” on võimalikest kandidaatidest vaid Rüütlil ja Savisaarel. See ei takistanud tal aga hiljem siin avaldamast artiklit seisukohaga, et hoopis Ilvesel on suur tõenäosus saada presidendiks. Nii et kui ma ka oleks avaldanud oma ennustuse oleks iga endast lugupidav skeptik ikkagi öelnud, et see on juhus ja astroloogia ei võimalda ennustada. Miks muidu ütleb üks astroloog, et Rüütel võidab ja teine, et Ilves võidab. Nii suudavad ju ka hambaarstid või taksojuhid – üks ütleb, et Rüütel võidab, ja teine, et Ilves. Selleks ei pea veel astroloog olema. Nii et ärge võtke seda kui ennustust, avaldan selle vaid huvilistele õppimiseks, et kuidas horoskoope analüüsida. Pealegi kasutasin üsna uut tehnikat astroloogias – asteroide ehk pisiplaneete, ning see valdkond vajab tutvustamist ka paljudele staazhikatele astroloogidele.

Artikli teises osas, mille kirjutan kunagi hiljem, lisan PEALE Ilvese võitu tehtud tähelepanekud. Sealhulgas ka prognoosi tema presidendiaja kohta.


Ilvesel on praegu horoskoobis vähemalt kolm TÄPSET aspekti. Transiitne Kuu on vaid poole kraadi kaugusel Saturnist. Transiitse Uraani ja Kuu opositsioon on aga kah alla kraadise täpsusega. Lisaks veel transiitse Pluuto ühendus Merkuuriga, mille orb on jälle vaid alla kraadi. Kui ikka nii mitu täpset aspekti on, siis inimese elus midagi tähtsat tavaliselt juhtub. Ja antud juhul on tervelt kaks aspekti Kuuga seotud. Kuu tähistab astroloogias muuhulgas elukohta ja igapäevast elu. Kui inimene saab presidendiks siis muutuvad mõlemad, nii igapäevane elu kui elukoht. Ja Uraan Kuuga aspektis toob ju neis valdkondades muutusi. Ja suures poliitikas on Pluuto väga oluline tegija. Ilvesel on väga tugev Pluuto aspekt olemas. Sellist seisu tal enam elus ei tule.

Aga vaatame edasi. Transiitne Pluuto on ju tal ühenduses ka asteroidiga Arnolda. Kas Ilves ongi "arnolditapja"? Pluuto on ju surma planeet. Hävitaja, transformeerija, muutja.

Huvitav on ka see, et sünnikardis on tal asteroidid Estonia, Arnolda ja Hendricks ühenduses. Panin Hendricksi ka peale sest ta on ju ikkagi Toomas-Hendrik. See on arusaadav, et tal Hendricks ja Estonia ühenduses on. Inimese nimega või sellega sarnase nimega asteroidi ühendus riigi nimelise asteroidiga teeb inimese selles riigis väljapaistvaks, nii et see sobib. Aga mida teeb seal Arnolda? Kuidas seda tõlgendada? Kui ta üles seatakse ja ta läbi kukub, siis ei ole ta ju Arnoldiga eriti seotud isik. Kui tast saab aga president, siis võib öelda küll, et see ühendus tema horoskoobis sümboliseerib seda kuidas Eesti president muutus Arnoldist Hendrikuks. Toomas-Hendrikuks.

Progressioonide kaardis on aga progressiivne asteroid Estonia Päikesega ühenduses. Hendricks on kah seal lähedal. Ja progressiivne Kuu läheb varsti Pluutoga ühendusse. Jälle muutuse kodus ja igapäevases elus. Selle peale võin ma mürki võtta, et Ilves varsti elukohta vahetab sest tervelt kolm seisu kinnitavad seda aga kas see on ka presidendiks saamisega seotud?

Ja pange nüüd hästi tähele -- progressiivne Jupiter on päris täpses opositsioonis asteroidiga Estonia. Orb vaid 12 minutit. Selline asi juhtub vaid kord elus ja mitte igal inimesel ega ka mitte igal presidendikandidaadil. Ja Jupiter pole suvaline planeet. See on võimu planeet. Ainult, et opositsiooni asemel võiks ühendus olla ja selge see, et ega nüüd asteroididele küll kõike ära taandada ei saa. Ikka klassikalised planeedid peavad eelkõige tugevaid seise tegema. Aga eks nad ju teevad ka nagu ma kirja alguses kirjutasin.

Järgmisena tahaks ma aga teada mida teevad asteroidid Arnolda ja Hendricks omavahelises ühenduses Eesti Taasiseseisvumise horoskoobis? Ilvese horoskoobis nad juba olid ühenduses, nüüd siin ka!??! Kahtlusi hakkab vähemaks jääma, eksole?

Ja transiitne asteroid Arnolda, vaeseke, teeb täpse kvadrandi Eesti Taasiseseisvumise Päikesele. Päike on poliitilises astroloogias president, Arnolda on teadagi kes, ja kvadratuur on pingeline aspekt. Arnold on presidendiinstitutsiooniga suures pinges. Väga suures pinges.

Asteroid Thomas on aga väga täpses opositsioonis asteroidiga Estonia selles horoskoobis. Hendricks on aga täpselt 4 maja tipus.

Iseseisvumise aastahoroskoobis ehk solaaris on aga Hendricks Kuuga ühenduses. No kui mitu korda võib Kuud selles loos näha, ah?

Rüütli horoskoobis on aga asteroid Thomas ühel Kuu sõlmel ja Hendricks teisel!!! Ilves tundub talle üsna saatuslik mees olevat, või mis? Kuu sõlmed on ju saatuse ja karmaga ja eriti elu pöördepunktide ehk sõlmpunktidega seotud. Kas Rüütli elusaatus pöördub?

Transiitne Estonia on Rüütli Päikesel muide. Selline seis toob inimese esile kui ta selles riigis oluline mees on. Kas Rüütel tuleks esile kui ta staatus ei muutuks? Pigem juhutub see vastupidisel juhul.

Ja Saturn ja Veenus on praegu Arnoldaga ühenduses Rüütli horoskoobis. On see nüüd hea või halb? Kuu Tõususõlm on ühenduses Marsiga, mis võiks ju viidata sõlmpunktile või pöördepunktile liidripositsioonis mida Marss väljendab. Ja Pluuto teeb Marsile kvadraati ja jälle alla kraadise orbiga.

Ja lõpetuseks vaatame üle ka Rüütli progressiivhoroskoobi. Nagu mäletate, on Rüütli sünnikaardis Thomas ühel Kuu sõlmel ja Hendricks teisel. Saatuslik värk. Praegu on progressiivne asteroid Estonia sealsamas, Thomasega ühenduses. Progressiivne asteroid Hendricks aga teeb opositsiooni Päikesele, mis, tuletan meelde, valitseb poliitilises astroloogias presidendiinstitutsiooni. Ja opositsioon on pingeline aspekt, mis pigem võtab kui annab. Ja orb jälle alla kraadi, nii et seis on väga tugev.

Ega vist edasi ei ole mõtet kirjutada?

Abhi

Selle artikli kohta on 1 kommentaari!

....................................................................................................................
Kaheksas maja 2006-10-25 18:48:57

Väga mõnus ja informatiivne lugeda. Suured tänud! :)

....................................................................................................................
1-1

Nimi
E-mail