Sündmustest Venemaal

Autor: Abhirama
Kuupäev: 2000-12-23 14:53:16


Artikkel, mida praegu loete, on kirjutatud vastukajaks Delfis ilmunud artiklile. Soovitav on enne meie artikli lugemist sellega tutvuda.

Sissejuhatuseks peaks lugeja teadma seda, et planeetide liikumist taevaskeral, kord ülevalpool ekvaatorit, kord allpool, saab hästi kujutada graafikuna. Alljärgnev graafik illustreeribki planeetide liikumist alates 1997. aasta algusest kuni 2001. aasta augustini.Kui me nüüd võtame vaatluse alla Saturni, ning kanname samale graafikule need ajahetked millal on toimunud Venemaal võimuvahetused, siis näeme, et paljud neist asetuvad ühele joonele. (Vabandan pildi halva kvaliteedi pärast.)
Lugemise lihtsustamiseks, märkisin olulised kohad sellel graafikul rohelise värviga ning kõnealuse aasta 2001 punasega. Ma ei haaka siinkohal lugejale oma arvamust peale suruma, vaid jätan kõigile lugejatele võimaluse kirjutada oma kommentaar ning avaldada arvamust selle kohta, kas aastal 2001 toimub Venemaal võimuvahetus ja kui, siis millised võiksid olla selle poliitilised tagajärjed.

Olgu öeldud ka see, et Saturni graafik on skanneritud eesti ühe omanäolisema astroloogi Villu Põldma raamatust "Eesti ajalugu ja tulevik kosmilistes rütmides."

Abhirama

Selle artikli kohta on 8 kommentaari!

....................................................................................................................
1-8

Nimi
E-mail